kategorie:

wszystkie (729) krzyżyki (476) zabawy (446) mix technik (149) kartki (79) ogólnie (44) hardanger (33) szyte (24) szydełko (7) Wielkanoc 2020-2021 (5) makrama (4)

niedziela, 8 sierpnia 2010

Duet Lanarte 34786


zaczęłam wyszywać wczoraj wieczorem, jako przerywnik od moich GerberówNa pierwszy ogień poszła "Orchidea":i zbliżenie:Jak na razie wyszywa się bardzo przyjemnie :)) chociaż dłubię na Unifilu 25" do hardangera

11 komentarzy:

 1. Piękne wzorki wybrałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ślicznie się zapowiada.
  Zdrowia życzę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne i delikatne kwiatki wybrałaś do wyhaftowania i chyba bardzo drobniutki materiał(nie wiem co jego nazwa oznacza),wyjdzie cudo zapewne...pozdrawiam
  Małgosia

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne są te wzory. Delikatne i subtelne. Wiem, że osiągniesz doskonały efekt! Mnie się te wzory też kiedyś marzyły. Wiele z takich marzeń z czasem okazało się tylko marzeniami ale te wzory wciąż siedzą mi w głowie. Pokazuj koniecznie kolejne etapy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sprawiacie mi wiele radości swymi komentarzami - dziękuję Wam za to najmocniej jak tylko się da. Życzę pogodnego dnia :))

  OdpowiedzUsuń
 6. moje marzenie od zawsze. Cała seria lanartowskich kwiatów, tych "malowanych", może kiedyś się uda. Już cieszę oczy Twoją pracą!

  OdpowiedzUsuń
 7. Uleńko, dziękuję :)) Zobaczymy jak mi to wyjdzie ...

  OdpowiedzUsuń
 8. Och, jaki niby skromny haft, a ile mulin!!!! Już nie mogę się doczekać końca. Na tej "szmacie" wyjdzie rewelacyjnie!!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Kankanko, dzięki za odwiedziny :)) mam nadzieję, że jakoś to wyjdzie i będzie wyglądać ;)

  OdpowiedzUsuń

Każde Twoje słowo jest dla mnie cenne :)