kategorie:

wszystkie (729) krzyżyki (476) zabawy (446) mix technik (149) kartki (79) ogólnie (44) hardanger (33) szyte (24) szydełko (7) Wielkanoc 2020-2021 (5) makrama (4)

piątek, 11 stycznia 2013

Niespodziewana paczuszka

przyleciała do mnie od Eli . Początkowo nawet buntowałam się - jak to dla mnie?! Za co?! Dlaczego?!Okazało się, że Ela pragnie w ten sposób nagrodzić wierne odwiedzanie i komentowanie na Jej blogu. Czyniłam to zawsze z wielką przyjemnością, bo w tym co robi widać pasję, wielkie serce i zapał artystyczny (kto nie zna Jej bloga, niech zajrzy koniecznie).

Oto co dostałam: dwa eleganckie woreczki na drobiazgi, saszetka z lawendą, świeczuszka i karteczka z miłymi słowami:


O nowym sposobie na przenoszenie nadruku na tkaninę też można poczytać u Eli- ja dodam od siebie, że efekt jest zaskakujący - wygląda jak naniesiony fabrycznie.

Elu słowo dziękuję nie wyrazi mojej ogromnej radości ani nie będzie adekwatne do Twojego pięknego gestu. Przywracasz mi wiarę w ludzi w ogóle, a w internetowe znajomości w szczególności. Tu mogę tylko tyle powiedzieć DZIĘKUJĘ BARDZO

Umówiłam się z Elą, że najpóźniej w lutym poleci coś ode mnie do Niej i dla dzieciaczków z Pocztowego Podarku, zaraz jak tylko wywiążę się z podjętych zobowiązań.

Pozdrowienia dla wszystkich :)

15 komentarzy:

 1. przepiekna niespodzianka...slicznosci same...

  OdpowiedzUsuń
 2. ja tam bym się nie broniła przed takimi pięknościami :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Prezent - cud, miód, malina :)
  Fajnie jest mieć takie koleżanki. Chociażby internetowe...

  OdpowiedzUsuń
 4. Prześliczne prezenty dostałaś - gratuluję!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo miły gest :) Takie śliczności :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak to miło otrzymywać takie śliczne drobiazgi! Serce za serce :))

  OdpowiedzUsuń
 7. pozostaje mi tylko cieszyć się razem z Tobą

  OdpowiedzUsuń
 8. Violu, piszę w sprawie Wymianki Wielkanocnej. Mam istny zawrót głowy, przejrzałam Twoje wspaniałości i naprawdę nie wiem co wybrać :? Dlatego niech to będzie niespodzianka, chciałabym tylko aby dotyczyła stołu Wielkanocnego. Jeśli chodzi o kolory to wiosenne, pastelowe. Napisz do mnie na maila to się jeszcze umówimy, popatrz też jakie Ty byś chciała jajeczka lub jeśli masz swój pomysł, również nie ma problemu :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ela lubi sprawiać miłe niespodzianki!

  OdpowiedzUsuń
 10. piękne prezenty dostałaś.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Każde Twoje słowo jest dla mnie cenne :)