kategorie:

wszystkie (729) krzyżyki (476) zabawy (446) mix technik (149) kartki (79) ogólnie (44) hardanger (33) szyte (24) szydełko (7) Wielkanoc 2020-2021 (5) makrama (4)

czwartek, 1 stycznia 2015

Sowy - SAL 1/6

organizowany przez Martę, do którego postanowiłam przystąpić. Od razu zapowiadam, że moje wyszywanie raczej nie będzie wierną kopią zaproponowanych haftów. Mam zamiar się nimi jedynie inspirować.

Zgodnie z wymogami, wstawiam pierwsze zdjęcie, zwane przeze mnie organizacyjnym, z pasemkami muliny i kawałkiem czarnej kanwy:
Dziękuję pięknie za wszystkie życzenia noworoczne.
:)13 komentarzy:

 1. Myślałam o przystąpieniu, ale wymagania są zbyt restrykcyjne jak dla mnie :) Na szczęście wzorki tych sówek znalazłam sobie w sieci i może kiedyś je wyszyję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem bardzo ciekawa Twoich zmian, bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No to będzie się działo! Aż jestem ciekawa Twego pomysłu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam serdecznie :)  Dawno już myślałam nad zmianą nazwy swojego bloga. Do tej pory nazwa "Sielankowe dzierganie" była powiązana z nazwą domu, który budowałam z bliską mi kiedyś osobą. Nadszedł czas aby i od samej nazwy się odciąć. W związku z tym iż mamy Nowy 2015 rok, może to i odpowiedni czas na powyższe zmiany. Zmieniłam nazwę na blogu i w adresie. Obawiam się jednak, że przez to mogę utracić dużo znajomych, których miałam zapisanych. Będę pisała do tych, których adresy blogowe posiadam. Może jednak wszystko wyjdzie na dobre. Będę jednak musiała być na nowo dodawana do obserwowanych. Zapraszam wszystkich.

  Witam w Sielskim domu na Groniu!


  Rozgośćcie się proszę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem bardzo ciekawa Twojej sowy, u Marty widziałam kolorowe obrazki, a u Ciebie jedna biała mulina! Już się nie mogę doczekać Twojego pomysłu! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 7. To będzie bardzo ciekawe doświadczenie ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Miłego haftowania sówek :) pozdrawiam Sylwuska

  OdpowiedzUsuń
 9. hejka! ;) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! życzę powodzenia i wytrwałości podczas trwania SAL-u:) Buziaki:*

  OdpowiedzUsuń
 10. Zbyt zapracowana jestem by wziąć w tym salu udział, ale chętnie popatrzę jak zinterpretujesz te wzory i jakie cudo powstanie :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, niech się szczęści!
  Ślę serdeczne pozdrowienia -Peninia Art/Gosia

  OdpowiedzUsuń
 12. Podziwiam Was za udział w SAL-ach, ile trzeba mieć samozaparcia, aby się wyrobić

  OdpowiedzUsuń

Każde Twoje słowo jest dla mnie cenne :)