kategorie:

wszystkie (678) krzyżyki (436) zabawy (395) mix technik (143) kartki (58) ogólnie (43) hardanger (33) szyte (22) makrama (4)

środa, 29 sierpnia 2018

Drobiazg posłany

do Anarietty. Może akurat igielnik wykorzysta przy wyszywaniu okolicznościowych karteczek (a produkuje ich całkiem sporo dla współpracowników) a na serwetce postawi kubek z kawą?

***

Przyznam Wam się, że mam 40 postów roboczych i przynajmniej z 10 prac szydełkowych do zaprezentowania a nie chce mi się albo zrobić fotek, albo ich obrobić. Bo jak widzę tę jakoś zdjęć to mi ręce opadają ;)


Pozdrawiam wciąż jeszcze wakacyjnie!
:)16 komentarzy:

 1. Bardzo gustowny komplecik !
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny zestaw, na pewno ucieszy obdarowaną. Nieważna jakość zdjęć, ważna jakość robótek a u Ciebie jest na najwyższym poziomie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny prezent <3
  Violka pokazuj swoje piękne prace, bo po latach ulegają zapomnieniu i gdzieś giną.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny, kobiecy igielnik!
  Violu, zdjęciami się nie przejmuj, bo my chcemy podziwiać Twoje prace :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ty to masz świetne pomysły! Igielnik jest zabójczy!☺Anarietta na pewno zachwycona.

  OdpowiedzUsuń
 6. Violuś nie patrz na fotki, bo one zawsze nam sprawiają problem, daj posty z Twoimi pięknymi pracami. Igielnik piękny, ta kolorystyka super!

  OdpowiedzUsuń
 7. Piekny igielnik juz wykorzystywany przy koniach ;) co do serwetki cudnie prezentuje sie na stole ;) dziekuje serdecznie ;*

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny igielnik. Co do postów, to mam tak samo, chociaż może nie aż tyle ilościowo ;-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękny! Bardzo efektowne połączenie kolorów:) Ja myślę, że fajnie by było gdybyś pokazała prace, nie dajmy się zwariować, nie lubię też takiego nacisku, że musi być super i ładnie, nie wszyscy mają super aparaty, programy do obróbki i czas na takie zabawy;) liczy się frajda z pokazania tego co tworzymy:)))

  OdpowiedzUsuń
 10. Śliczny igielnik, ZESTAW Z SERWETKĄ WYSZEDŁ BARDZO KOBIECY. Pokazuj swoje kolejne prace. Nie ma się co przejmować aż tak zdjęciami, komuś komu ma się coś spodobać, dopatrzy urok w pracach. U mnie też nie ma rewelacji, ale chce aby ktoś zobaczył co można stworzyć samemu w wolnych chwilach z przyjemnością :) Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękny ten igielnik i serwetka, a moje igły w takim nieładzie. Muszę coś wymyślić wzorując si e na Tobie. Pozdrawiam serdecznie:):):)

  OdpowiedzUsuń
 12. Kobiecy prezent i jaki dyskretny, nie domyślilibym sie ze to opakowanie na igły :)

  OdpowiedzUsuń

Każde Twoje słowo jest dla mnie cenne :)