kategorie:

wszystkie (729) krzyżyki (476) zabawy (446) mix technik (149) kartki (79) ogólnie (44) hardanger (33) szyte (24) szydełko (7) Wielkanoc 2020-2021 (5) makrama (4)

poniedziałek, 22 sierpnia 2011

Pamiątka nr 1


na 25 rocznicę ślubu:

bez czerwonych akcentów:z kolorem, który wg mnie bardzo ożywia ten haft:i w ramce (nalatałam się okropnie za prostą czarną ramką, nigdzie nie było w odpowiednim rozmiarze - w świetle 18x24 - więc wzięłam tę a la jasny machoń i wracałam do domu z różnymi nie wesołymi myślami). Nićmi w kolorze ust i pod kolor ramki wyszyłam napisy i na szczęście efekt końcowy mi się spodobał:materiał kanwa 14" biała
nici mulina Ariadna
czas 3,5 godz.
rozmiar 81 x 86 krzyżyków

9 komentarzy:

 1. Kolejny superaśny hafcik. Ja się kręciłam koło tych wilsonków i w końcu stwierdziłam, że nie będę miała co z nimi zrobić :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja wiesz miałam wrażenie przez moment, że nie wiem co jest na tym obrazku! Musiałam chwilę się skupić. Widzę więc jaka rozedrgana jestem ostatnio. Pięknie wyszedł Ci ten haft!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki :)

  Kankanko - obawiam się, że mój tato do dziś myśli, że to księżyc heheheehe

  OdpowiedzUsuń
 4. :))))) te szyje z kołnierzyka śladem ze stopami mi się skojarzyły :)))) takimi roztańczonymi

  OdpowiedzUsuń
 5. Kankanka - hahahhaah spoko, z niedowierzaniem zerknęłam, gdzie Ty tam stopy dojrzałaś - ale jak je "znalazłam" to się uśmiałam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. No i ja też szczerze rechocę, mam nadzieję, że masz normalnych Rodziców! Bo ja może za dużo korzystam z wyobraźni :))))))

  OdpowiedzUsuń

Każde Twoje słowo jest dla mnie cenne :)